Michael Žantovský do Senátu

Michael Žantovský do Senátu

Naši členové na 29. kongresu ODS

Naši členové na zahájení volební kampaně pro volby do EP

Vážení členové a příznivci ODS 24. 5 - 25. 5. se uskuteční volby do EP. Přijďte podpořit ODS a pozvěte k volbám i své známé a kamarády. Každý hlas pro ODS je důležitý.

Více informací

Členové ODS Praha 13 se zúčastnili programové konference ODS

Členové ODS Praha 13 se zúčastnili programové konference ODS - Eurovolby 2019, která se uskutečnila 16. 3. 2019 v pražské La Fabrice v Holešovicích.

Zástupci ODS Prahy 13 na celostátním kongresu ODS

Programová konference ODS

Programové konference ODS konané 22. 4. 2017 se zúčastnili členové OS ODS Prahy 13: Jitka Synková, Zdeněk Dvořák, Vít Bobysud

Kandidát OS ODS Prahy 13 pro volby do Poslanecké sněmovny parlamentu ČR

Více informací

Volební kampaň pro volby do PS začíná promítáním v letních kinech a to v termínech:

  • 29. 8. Praha 17 (Řepy) na prostranství před úřadem MČ Praha 17, Žalanského 291
  • 5. 9. Praha 13 Sluneční náměstí

Začátek programu je v 19:30 hod., kde budou pro Vás a Vaše děti připraveny soutěže a možnost položit otázky našim kandidátům do Poslanecké sněmovny ČR.

Promítání filmu Špunti na vodě začíná v 20:30 hod.

Všichni jste srdečně zváni.

Členové ODS Prahy 13 se zapojili do akce Ukliďme Česko

Více informací

Vyjádření k veřejnému projednávání

Oblastní sdružení ODS Prahy 13 zásadně nesouhlasí s výstavbou Polyfunkčních domů OC Lužiny.
Zastupitelé Městské části Prahy 13 za stranu ODS v čele se starostou Davidem Vodrážkou, místostarostou Petrem Zemanem a předsedou výboru pro výchovu a vzdělávání Vítem Bobysudem, kteří se 7. února 2017 zúčastnili veřejného projednání k výsledkům řízení EIA, se ztotožnili s názory občanů vyjádřenými na veřejném projednávání. Oblastní sdružení ODS Prahy 13 se rovněž připojuje k požadavku zapracování argumentů veřejnosti, které v rámci projednávání proti výstavbě zazněly, do závěrů řízení EIA.

Odkaz na usnesení Rady MČ Praha 13
Odkaz na oficiální stanovisko MČ k veřejnému projednávání

Návštěva evropského parlamentu ve Štrasburku

26.-27.10. uskutečnili členové a příznivci ODS Prahy 13 návštěvu Evropského parlamentu ve Štrasburku. Tato návštěva se uskutečnila na pozvání našeho europoslance p. Jana Zahradila. Účastníci si prohlédli prostory Evropského parlamentu, udělali si představu o jeho fungování a byli přítomni při hlasování parlamentu. Došlo též na prohlídku Štrasburku včetně projížďky výletní lodí. Děkuji též řidičům autobusu, za profesionální a bezpečnou jízdu tam a zpět.

Děkujeme panu europoslanci Janu Zahradilovi za pozvání a jeho pracovnímu týmu za skvělou organizaci našeho celého pobytu. Všem se návštěva moc líbila.